Home O firmie Oferta Kontakt Dojazd
 


Doświadczenie, skuteczna technologia, dobór najlepszych surowców - pozwalają nam wykonywać produkty wysokiej klasy za rozsądną cenę.
Specjalizujemy się w spawaniu aluminium, m. in. części samochodowych, nietypowych okien oraz wszelkich elementów aluminiowych. Posiadamy kwalifikacje do kształcenia uczniów w zawodzie ślusarz - spawacz. .

e-mail: rafalkluba098@wp.pl

tel. 605-720-754

tel. 34 317 53 77

 

Szanowni Państwo

Wykonujemy wszelkiego rodzaju wyroby z materiałów kwasoodpornych i aluminiowych, ciągi z rur ø 70, 50, okapy wentylacyjne, mieszalniki, dozowniki, taśmociągi płytkowe, parciane, ciągi wentylacyjne nawiewowo-wyciągowe, regały, stoły, wózki, garnki od 15 do 50 litrów, zlewozmywaki, pojemniki, drzwi chłodnicze, izolacje chłodni i wszelkie urządzenia z napędem według życzenia zamawiającego. Wszystko to wykonane jest z materiałów kwasoodpornych i aluminiowych atestowanych.

Wykonujemy również wszelkiego rodzaju usługi remontowe maszyn i urządzeń oraz produkcję wiader kwasoodpornych 12 litrowych.

Posiadamy urządzenia do spawania aluminium i materiałów kwasoodpornych. Warsztat wyposażony jest w obrabiarki do toczenia, frezowania, wiercenia do fi 50, walcowania, żłobienia, szlifowania, zaginania, cięcia na nożycach krążkowych, polerowania.

Zapewniamy dojazd własnym środkiem transportu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2001-2012 B I G - D U O
za treść reklamy odpowiada zleceniodawca